KURS JĘZYKA TECHNICZNEGO NA TEKSTACH SPAWALNICZYCH Z POLITECHNIK W :    HISZPANII, FRANCJI, ANGLII  W ORYGINALNYCH JĘZYKACH

 

 francuski  

 angielski, szwedzki, hiszpański    Kraków  10.12-19.12.2001

obejmujący naukę podstaw danego języka w oparciu o oryginalne teksty z zakresu spawalnictwa - podręczniki akademickie z danego kraju – oraz materiały Instytutu Łączenia Metali w Krakowie.

Zajęcia dotyczą nauki specjalistycznych pojęć technicznych używanych na codzień na budowach, naradach, w biurach i urzędach dozoru technicznego Hiszpanii, Francji i Anglii. Dodatkową zaletą kursu jest zapoznanie się z procedurami odbiorczymi funkcjonującymi w zagranicznych sektorach budownictwa stalowego. Nasi kursanci będą mieli również możliwość sprawdzenia nabytej wiedzy podczas konwersacji z osobami, które przez wiele lat przebywały na budowach za granicą.

Kurs obejmuje 40 godzin lekcyjnych oraz konsultacje. Propozycję tę kierujemy przede wszystkim do osób, które po raz pierwszy stykają się z językiem. Uczymy ich samodzielnego myślenia w danym języku, w celu lepszego zastosowania słów i wyrażeń poznanych na kursie.

  Cena kursu: 800 zł od osoby (bez zakwaterownia).

Dla Europejskich Inżynierów Spawalników (EWE) istnieje możliwość pokrycia kosztów szkolenia wykładami na Kursie Nadzoru i Kontroli Prac Spawalniczych.

Prosimy o telefon lub SMS 0608 264 730  Ryszard Jastrzębski

                                             0502 95 96 18  Magdalena Mirecka

BIURO tel.: 0-12 649 18 56, fax 0-14 612 81 03